Grāmatzīmes ar apdruku – izdevīga un efektīva prezentreklāma!

Grāmatzīmes ir praktiski pielietojama prezentreklāma. Personalizēta grāmatzīme ar apdruku var būt kā lieliska korporotīvā dāvana dažādos pasākumos un īpašos notikumos. Uz grāmatzīmēm iespējams izvietot gan firmas logo, gan tekstuālu informāciju gan vienkārši skaistu attēlu. Praktiskā pielietojamība veicinās Jūsu reklāmas efektivitāti ilgā laika periodā. Print Digital Group piedāvā grāmatzīmju druku un efektīva dizaina izveidi. Piedāvājam apdrukāt gan mazos (sākot no 100 gab.), gan lielos apjomos, nodrošinot zemas izgatavošanas izmaksas un ātrus izpildes termiņus.

Grāmatzīmes druka grāmatzīmes Grāmatzīmes Gramatzimes druka

Grāmatzīmju izgatavošanas cenas

Grāmatzīmes ar apdruku tiek izgatavotas individuāli, tāpēc to cenas ir tieši atkarīgas no pasūtījuma apjoma un lineāra izmēra. Rakstiet un noskaidrojiet precīzu cenu.

Ja nepieciešama dizaina izveide vai nestandarta pasūtījumi, rakstiet mums uz [email protected]


Grāmatzīmju izgatavošana 3-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 3 EUR.


 

5/5 - (2 votes)
WordPress Theme