Hostings

Kas ir hostings?


Mājas lapa savā būtībā ir datu apjoms (teksti, attēli utt.), kam kaut kur fiziski ir jāatrodas, lai interneta lietotāji varētu tam piekļūt. Šie dati tiek glabāti uz servera (speciāls dators, kura cietajā diskā glabājas mājas lapas). Mājas lapas glabāšanu uz servera sauc par uzturēšanu jeb hostingu (no angļu valodas – hosting). Serveris ir datorsistēma klienta servera arhitektūrā, kas nodrošina klientu pieprasījumu apstrādi un nosūta tiem atbildes, jeb vienkāršāk sakot -  dators, uz kura glabājas mājas lapas.

 

Lielāka mājas lapa fiziski aizņem vairāk vietas, tāpēc hostings var būt dārgāks nekā mazai mājas lapai. Hostinga cena var būt atkarīga arī no daudziem citiem faktoriem (piemēram, izmantotās datu bāzu tehnoloģijas, nepieciešamo e-pastu skaita, u.c.).

Hostings hostings

Hostingsmājas lapu vai noteiktas informācijas uzturēšana, kas ir orientēta attālinātai izmantošanai.

 Vai Jums tas ir nepieciešams?

Ja Tev ir vai top portāls, mājas lapa vai interneta veikals, tad Tev ir vajadzīga mājas lapas uzturēšana. Kad ir izvēlēts mājas lapas domēna nosaukums, tad ir jāķeras klāt pie hostinga meklēšanas. Hostings ir pakalpojums, kura ietvaros jebkurai personai ir iespēja uz pakalpojuma sniedzēja serveriem izvietot savu mājas lapu, mājas lapas vai pat apjomīgus interneta veikalus.  Tev nav jāpārzina datu bāzu izstrāde, vienkārši sazinies ar mums, un mēs parūpēsimies par tehnisko pusi! Sarežģītās tabulas ir mūsu galvās.

Print Digital Group saviem klientiem piedāvā nepārtrauktu hostingu (mājas lapu izvietošanu uz servera) - 24 stundas 7 dienas nedēļā (99,9% UpTime). Nodrošinam ar hostingu gan mazas, vizītkaršu tipa mājas lapas, gan arī lielus un apjomīgus interneta veikalus.


BASIC
4/mēnesī

BASIC

BUSINESS
9/mēnesī

BUSINESS

 

Sazinies ar mums, rakstot uz [email protected] un mēs Tev palīdzēsim izvēlēties piemērotāko hostinga plānu

 

Hostings
Novērtē servisu

Scroll to Top