SEO optimizācija

SEO optimizācija - labākais veids kā kļūt pamanāmam internetā.

Search Engine Optimization (SEO) jeb meklētājprogrammas optimizācija ir mājas lapas, interneta veikala vai portāla meklētāju dzinēju optimizācija.

Google ir populārākais informācijas iegūšanas avots visā pasaulē un visapmeklētākais interneta resurss Latvijā (pēc Gemius statistikas datiem – vairāk nekā 95% no visiem veiktajiem informācijas meklējumiem tiek veikti tieši Google). Cilvēki izmanto Google, lai meklētu informāciju par produktiem, pakalpojumiem un uzņēmumiem, tāpēc ir ļoti svarīgi, kādu vietu Jūsu vietne ieņem šajā meklētājā. Ja meklētājā ienāk potenciālais klients un ieraksta meklēšanā vārdu vai frāzi, ko vēlas atrast, un Jūsu rezultāts atrodas pirmās lapas augšgalā, ir daudz lielāka iespējamība, ka klients apmeklēs tieši Jūsu mājas lapu un iegādāsies Jūsu preci, nekā konkurentu, kuru rezultāts atrodas daudz tālāk.

SEO optimizācija ir ļoti svarīgs e-komercijas veids, it īpaši interneta tirdzniecībā un pakalpojumu sniegšanā.

Tas vai Jūsu WEB lapa tiks attēlota pirmajā vai divdesmitajā lapā ir atkarīgs no lapas kvalitātes un SEO tehnikas pielietošanas lapas izstrādes un administrēšanas procesā.

SEO pakalpojumi:

  • WEB lapas analīze;
  • Atslēgas vārdu izpēte un analīze;
  • Konkurentu lapu SEO novērtēšana;
  • WEB lapas optimizācija - satura un tehnisko parametru koriģēšana;
  • Svarīgāko atslēgvārdu optimizācija meklētāju rezultātiem;
  • SEO optimizācijas rezultātu analīze un kontrole.

WEB lapas SEO optimizācija ir viens no svarīgākajiem faktoriem e-komercijā, ja vēlaties piesaistīt Jūsu interneta veikalam vai mājas lapai jaunus klientus.

Izmantojiet mūsu SEO optimizācijas pakalpojumus un uzticieties profesionāļiem. 

Piedāvājam pilnu SEO pakalpojumu kompleksu jūsu mājaslapas popularizēšanai internetā - gan SEO, gan AdWords.

Lai noskaidrotu Jums piemērotākos SEO optimizācijas rīkus un pakalpojuma cenas, rakstiet mums uz [email protected]Mēs esam šeit, lai īstenotu Jūsu idejas!

SEO optimizācija WEB lapām un interneta veikaliem.

(+371) 25 277 811

[email protected]

SEO optimizācija SEO optimizācija

SEO optimizācija
Novērtē servisu

Scroll to Top