Diplomi, atzinības raksti, sertifikāti diplomi, atzinības, goda raksti Diplomi, atzinības, goda raksti Exigen A4 AR 452x640Print Digital piedāvājumā visdažādākie diplomi, atzinības un goda raksti. Ātri izpildes termiņi augstākās kvalitātes drukai un profesionāla dizaina izstrādei atbilstoši Jūsu vajadzībām. Dažāda stila diplomi, atzinības, goda raksti un drukas risinājumi. Diplomi, atzinības un goda raksti visdažādākajos pasākumos – sporta spēlēs, sacīkstēs, konkursos, salidojumos, bērnu ballītēs, kāzās, dzimšanas dienas svinībās, kursos un semunāros. Jebkura dāvana komlektā ar diplomu, pateicības rakstu vai goda rakstu ir dāvana ar augstu pievienoto vērtibu!

Diplomi, atzinības, goda raksti drukas cenas

Mēs izmantojam jaunākās digitālās un ofseta drukas tehnoloģijas un ražošanas procesus, kas ļauj nodrošināt klientiem augstu drukas pakalpojumu kvalitāti, ātrumu un iespēju drukāt, kad un cik nepieciešams. Mūsu drukas iekārtas nodrošina jebkura veida diplomu un godarakstu izgatavošanu.

Piedāvājumā standarta druka, bet Print Digital piedāvājumā ir visplašākā papīra izvēlē un drukas iespējās, kādas sniedz jaunākās tehnoloģijas. Piedāvājumā diplomi, atzinības un goda raksti par šādām standarta cenām:

Daudzums103050100300500
A5 lpp
EUR9,8720,1127,0846,9283,52110,60
A4 lpp
EUR14,7930,1640,6170,38125,29165,90

*Visi diplomi, atzinības, goda raksti norādīti bez PVN

Diplomi, atzinības, goda raksti, dizaina izveide

Diplomi, atzinības un goda raksti izceļas uz pārējo dāvanu un apbalvojumu fona ar atraktīvu, pievilcīgu un skaistu dizainu. Pasniedzot diplomu goda raksta vai pateicības raksta veidā saņēmējs jutīsies īpašs un novērtēts!

Diplomi, atzinības un goda raksti sākas ar dizaina izstrādi. Dizaina stils, šrifts un krāsu risinājums tiek izstrādāts atkarībā no pasākuma mērķa. Diplomu, atzinības un goda rakstu izgatavošana ir patiesi radošs process. Profesionāli dizaineri spēj rast pilnīgi oriģinālu radošu risinājumu, piemēram, pārvēršot gada rakstus sportā par patiesi māksliniecisku lietu. Ir svarīgi saprast, ka diplomu, tāpat kā goda rakstu izgatavošanā ir nepieciešams ievērot noteiktus standartus. Ja diplomi, atzinības un goda raksti tiek pagatavoti, lai tos pasniegtu kooperatīvajā ballītē, to noformējot, par neatņemamu sastāvdaļu ir jākļūst kompānijas logotipam. Ir nepieciešami lauciņi apbalvojamā vārda un uzvārda ierakstīšanai, tāpat tiek atstāta vieta oficiālajam zīmogam.

Par jebkura veida diplomu izgatavošanu sazinieties ar mums un mēs piedāvāsim labāko cenu.

Ja nepieciešami diplomi, atzinības un goda raksti vai dizaina izveide, rakstiet mums uz [email protected]


Diplomi, atzinības un goda raksti 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 3 EUR.


 

5/5 - (1 vote)
WordPress Theme