Plānotāju izgatavošana

Plānotāju izgatavošana privātpersonām, uzņēmumiem, biedrībām, valsts un pašvaldību iestādēm.

Plānotāju izgatavošana plānotāju izgatavošanaEfektīva laika plānošana ir viena no veiksmes pamatformulām. Plānotājs ir neaizvietojams palīgs laika plānošanā un organizēšanā. Tieši tāpēc plānotājs ir veiksmīga dāvana saviem darbiniekiem, lai papildus viņus motivētu plānot savu ikdienas darba laiku un gaitu.

Plānotāji ar apdruku var būt arī lielisks suvenīrs sadarbības partneriem, tādējādi tas nodrošinās Jūsu uzņēmuma reklāmu un spodrinās tā tēlu visa nākamā gada garumā. 

 

Plānotāju izgatavošana 2018. gadam

Piedāvājam personalizētu plānotāju izgatavošanu ar Jūsu logo (karstspiede, folijspiede).

PDG_planotaji plānotāju izgatavošana

Plānotāju izgatavošana no augstas kvalitātes materiāliem: audums, balacron, mākslīgā āda vai āda.

Plašs krāsu sortiments.

Trīs valodas: latviešu, angļu un krievu valoda.

Plānotāju izgatavošana sākot no 20 gab.

Plānotāju izgatavošanas cena ir atkarīga no specifikācijas un pasūtījuma apjoma, tāpēc raksti mums, un saņem vislabāko plānotāju izgatavošanas piedāvājumu! 

Ja nepieciešama plānotāju izgatavošana, dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]

 


Plānotāju izgatavošana 5-10 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preces pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 3 EUR.

 

Plānotāju izgatavošana
Novērtē servisu

Scroll to Top