Plānotāju izgatavošana 2024. gadam

Populārākie piedāvātie gatavie risinājumi ar iespēju individualizēt vāka noformējumu un pievienot individualizētas iekšlapas. Par pilnu piedāvājumu interesēties pie sava pārdošanas menedžera vai rakstīt mums uz e-pastu [email protected]


Plānotājs “MANAGER” – dienas

Specifikācija:
Diena atvērumā;
Gadskaitļa uzspiedums uz muguriņas. Priekšējais vāks polsterēts, cietie vāki.
Izmērs: 142x205mm

Plānotāja cena bez individuālas vāku apstrādes 6.56 + PVN/Gab.


Plānotājs “PRESTIGE” – nedēļas

Specifikācija:
Nedēļa atvērumā;
Gadskaitļa uzspiedumu uz muguriņas. Cietie vāki ar diviem metāla stūrīšiem.
Izmērs: 142x205mm

Plānotāja cena bez individuālas vāku apstrādes 7.01 + PVN/Gab.


Plānotājs “QUADRO” – nedēļas

Specifikācija:
Nedēļa atvērumā + vieta piezīmēm;
Gadskaitļa uzspiedums uz priekšējā vāka. Nepolsterēti, elastīgi mīkstie vāki.
Izmērs: 142x205mm

Plānotāja cena bez individuālas vāku apstrādes 7.11 + PVN/Gab.


Visiem plānotāji ir trīs valodās (latviešu, angļu, krievu). Visiem plānotājiem ir izmantots FSC sertificēts papīrs, stūru perforācija, grāmatzīme, Latvijas karte pēclapā.

Piedāvājam personalizētu plānotāju izgatavošanu ar Jūsu logo (karstspiede, folijspiede). Jaunas klišejas izgatavošana 20 EUR + PVN. Ja iepriekš tāda ir izgatavota un pieejama, tad izmantojam esošo apstrādei. Klišejas nospieduma izmaksas atkarīgas no kopējā daudzuma tādēļ precizējama šī pozīcija veicot pasūtījumu. Minimālais plānotāju pasūtījums ir sākot no 20 gab.

Plānotāju izgatavošana logo [object object] Plānotāju izgatavošana PDG planotaji

Plānotāju izgatavošana no augstas kvalitātes materiāliem: audums, balacron, mākslīgā āda vai āda.

Plānotāju izgatavošana uzņēmumiem, biedrībām, valsts un pašvaldību iestādēm.

Efektīva laika plānošana ir viena no veiksmes pamatformulām. Plānotājs ir neaizvietojams palīgs laika plānošanā un organizēšanā. Tieši tāpēc plānotājs ir veiksmīga dāvana saviem darbiniekiem, lai papildus viņus motivētu plānot savu ikdienas darba laiku un gaitu.

Plānotāji ar apdruku var būt arī lielisks suvenīrs sadarbības partneriem, tādējādi tas nodrošinās Jūsu uzņēmuma reklāmu un spodrinās tā tēlu visa nākamā gada garumā.

Plānotāju izgatavošana [object object] Plānotāju izgatavošana Manager atverums A5Plānotāju druka [object object] Plānotāju izgatavošana Manager zils

Plānotāju izgatavošanas cena ir atkarīga no specifikācijas un pasūtījuma apjoma, tāpēc raksti mums, un saņem vislabāko plānotāju izgatavošanas piedāvājumu!

Ja nepieciešama plānotāju izgatavošana, dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]


Plānotāju izgatavošana 5-8 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preces pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem ~7 EUR.


 

5/5 - (3 votes)
WordPress Theme