Mapes

Print Digital piedāvā dažāda veida dokumentu mapes augstākās kvalitātes druku un profesionāla dizaina izstrādi.

Mapes ar uzņēmuma logo veicina, Jūsu uzņēmuma atpazīstamību un uzticību, tas ir ērts, drošs veids kā pārvietot izdrukātas lapas un nodot sagatavotos piedāvājumus. Tās izmantojamas konferenču materiāliem, produktu Katalogiem, mācību un informācijas materiāliem kā arī citu dokumentu glabāšanai un pārvietošanai. Mape ir ērtākais veids kā pārnēsāt dokumentus, tās ir praktiskākas nekā plastikāta kabatiņas un elegantākas nekā maisiņi. Ir ļoti patīkami saņemt materiālus individuāli noformētā mapē. Print Digital piedāvā druku uz mūsdienīgām ofseta un digitālās drukas iekārtām, nodrošinot augstu kvalitāti.

Standarta mapes drukas cenas

Daudzums 100 300 500 1000
  A5  
EUR 122,20 253,80 336,05 470,01
  A4  
EUR 183,31 380,70 504,09

705,01

*Visas mapes cenas norādītas bez PVN

Mapes mapes

Lai piešķirtu mapēm oriģinālu un neatkārtojumu veidolu, tās apstrādē pēc iespiešanas tiek izmantoti tādi papildus poligrāfisko darbu veidi kā laminēšana, UV-lakošana, stancēšana, kongrievs, līmēšana u.c. Mūsu komanda piedāvā tieši Jums individuāli izstrādātu, aktuālu un atbilstošu dizainu. Apdrukāta mape var radīt labu iespaidu par uzņēmumu, un tā pieeju savai etiķetei, tāpēc svarīgi izgatavot mapi kvalitatīvi un skaisti. Mūsu komanda piedāvā tieši Jums individuāli izstrādātu, aktuālu un atbilstošu dizainu. Print Digital piedāvā visdažādāko mapju druku un dizainu - kartona un reģistra mapes, mapes ar gumiju vai magnētu, arhivācijas mapes un plastikāta kabatiņas.  Tās iespējams izveidot dažādos izmēros un stilos. Sazinieties ar mums, un vienosiemies par labāko piedāvājumu.

 

Ja nepieciešama dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]

 


 


Personalizētas mapes izgatavošana 3-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt mapes pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem no 5 EUR.


 

Mapes
Novērtē servisu

Scroll to Top