Print Digital Group piedāvā dažāda veida dokumentu mapes augstākās kvalitātes druku un profesionāla dizaina izstrādi.

Mapes izgatavošana mapes Mapes Mapes Druka 824x640

Mapes ar uzņēmuma logo veicina, Jūsu uzņēmuma atpazīstamību un uzticību, tas ir ērts, drošs veids kā pārvietot izdrukātas lapas un nodot sagatavotos piedāvājumus. Tās izmantojamas konferenču materiāliem, produktu katalogiem, mācību un informācijas materiāliem kā arī citu dokumentu glabāšanai un pārvietošanai. Mape ir ērtākais veids kā pārnēsāt dokumentus, tās ir praktiskākas nekā plastikāta kabatiņas un elegantākas nekā maisiņi. Ir ļoti patīkami saņemt materiālus individuāli noformētā mapē. Print Digital piedāvā druku uz mūsdienīgām ofseta un digitālās drukas iekārtām, nodrošinot augstu kvalitāti.

Mapes druka mapes Mapes mape a4 sos spray 854x640

Standarta mapes drukas cenas

Daudzums501002003005001000
  A4  
EUR180,-195,-225,-255,-315,-475,-

*Visas cenas mapēm norādītas bez PVN

Mapes druka mapes Mapes bene jauns 838x640

Lai piešķirtu mapēm oriģinālu un neatkārtojumu veidolu, tās apstrādē pēc iespiešanas tiek izmantoti tādi papildus poligrāfisko darbu veidi kā laminēšana, UV-lakošana, stancēšana, kongrievs, līmēšana u.c. Mūsu komanda piedāvā tieši Jums individuāli izstrādātu, aktuālu un atbilstošu dizainu. Apdrukāta mape var radīt labu iespaidu par uzņēmumu, un tā pieeju savai etiķetei, tāpēc svarīgi izgatavot mapi kvalitatīvi un skaisti. Mūsu komanda piedāvā tieši Jums individuāli izstrādātu, aktuālu un atbilstošu dizainu. Print Digital piedāvā visdažādāko mapju druku un dizainu – kartona un reģistra mapes, mapes ar gumiju vai magnētu, arhivācijas mapes un plastikāta kabatiņas.  Tās iespējams izveidot dažādos izmēros un stilos. Sazinieties ar mums, un vienosiemies par labāko piedāvājumu.

Ja nepieciešama dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]


Personalizētas mapes izgatavošana 3-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt mapes pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem no 5 EUR.


 

5/5 - (6 votes)
WordPress Theme