Visa veida – standarta un nestandarta kalendāru druka! Augstākās kvalitātes kalendāru druka ar jaunākajām mūsdienu tehnoloģiju iespējām. Izstrādājam dizainu, sagatvojam maketu un piedāvājam citus papildus pakalpojumus. Vispopulārākā ir sienas, galda un kabatas kalendāru druka, jo šie reklāmas kalendāru veidi ir ļoti ērti gan cilvēkam, kurš izmanto kalendāru saviem personīgajiem mērķiem, gan arī reklāmas devējam. Print Digital piedāvā kalendāru druku un reklāmas pakalpojumus – no idejas līdz gatavam produktam. Korporatīvo kalendāru izgatavošana gan uzņēmumiem un organizācijām, gan valsts un pašvaldību iestādēm.

Kalendāru druka tiek veikta uz izcilas kvalitātes glancēta krītpapīra, kā arī tiek izmantots augstvērtīgs kartons. Papildus piedāvājam arī kalendāru datuma lodziņus un kalendāru iepakošanu.

Kalendāru druka 2025

Kabatas kalendāri

Kabatas kalendāru druka. Standarta kabatas kalendārs parasti ir aptuveni kredītkartes izmērā, vienā pusē ir Jūsu izvēlētā fotogrāfija vai uzņēmuma logo; otrā pusē – kalendārs. Kabatas kalendārs ir ērts un praktisks. Tas ir viens no iecienītākajiem kalendāru veidiem, jo ir kompakts. Kabetas kalendārus iecienījuši arī kolekcionāri.

Galda kalendāri

Galda kalendāru druka. Galda kalendāru izgatavošanā visbiežāk tiek lietoti piramīdas veida pāršķiramie kalendāri ar plastmasas vai metāla spirāli. Tas ir veiksmīgs risinājums, ja Jūsu kalendāru saņēmēji ir citu uzņēmumu biroja darbinieki. Tas ir ērti novietojams uz galda, un tajā iespējams reklamēt vairāk informācijas par Jūsu uzņēmumu.

Sienas kalendāri

Sienas kalendāru druka, Izgatavojam gan vienas lapas, gan divdaļīgus kalendārus (fotogrāfija un mēnesis), gan trīsdaļīgus kalendārus (nemainīgā daļa fotogrāfija un 3 mēneši) ar kalendāra datuma lodziņu.

Kalendārs uz krūzīti

Kalendāru druka uz krūzīti ir jaunums. Tā ir unikāla dāvana kā uzņēmuma darbiniekiem, tā klientiem vai sadarbības partneriem. Kalendārs uz krūzīti ir praktiska un oriģināla dāvana svētkos.

Kalendāra dizaina izveide

Piedāvājam arī personalizēta kalendāra dizaina izveidi. Jo pievilcīgāki un funkcionālāki būs Jūsu kalendāri, jo drīzāk saņēmēji Jūsu kalendārus lietos ikdienā.

5/5 - (6 votes)
WordPress Theme