Drukas pakalpojumi

Plaša sortimenta augstākās kvalitātes digitālā druka maziem apjomiem un ofseta druka lielākām tirāžām.

Digitālā druka

drukas pakalpojumi Pakalpojumi Digitala druka 1024x576
Digitālā drukas cenas ir izdevīgākas tirāžās līdz 500 gab. Tā kā digitālā druka ir tehnoloģiski vienkāršāka, tā ir ļoti piemērota arī īpaši steidzamiem darbiem. Digitālā druka būs arī ļoti piemērota mainīgu datu drukai, piemēram, gadījumos, kad nepieciešama personifikācija. Mūsu piedāvājumā dažādi digitālās drukas pakalpojumi.

Ofseta druka

drukas pakalpojumi Pakalpojumi Tipografija 1024x576
Ofseta druka ir augstākās kvalitātes druka. Ofseta drukas tehnoloģija ir daudz komplicētāka nekā digitālā druka, tāpēc tā ir izdevīga tirāžai, sākot no 500 eks. Ofseta druka nodrošina visprecīzāko krāsu un toņu sakritību un atbilstību. Ofseta drukai var izmantot gan CMYK druku, gan pantoņus, kā arī CMYK un pantoņu apvienojumu, ja nepieciešami specifiski akcenti vai ir konkrētas prasības, piemēram, logo krāsām.

Lielformāta druka

drukas pakalpojumi Pakalpojumi Large format 1024x546Piedāvājam dažāda veida lielformātu druku un uzstādīšanu.

Grafiskais dizains

Drukas darbu un WEB lapu grafiskais dizains, firmas logo izveide, ko nodrošina profesionālākie mūsdienu dizaineri.

Maketu sagatavošana un augstākās kvalitātes drukas pakalpojumi ar jaunākajām drukas iekārtām.

Uzzināt vairāk


Drukas pakalpojumi 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem ~3 EUR.


5/5 - (1 vote)
WordPress Theme