Ekonomiskākais un pieejamākais reklāmas rīks – skrejlapas, flajeri

Drukāti skrejlapas vēl aizvien ir būtisks biznesa reklamēšanas rīks. Skrelapu izgatavošana nozīmē, ka Jūs ne tikai varat veidot tiešu sava zīmola reklamēšanas rīku, bet arī viegli veikt skrejlapu izplatīšanu jebkurai mērķauditorijai. Pateicoties to formai un izmēriem, flaijeri var tikt nodoti rokās, iekļauti pie produktiem vai pat nosūtīti pa pastu. To, cik efektīva būs kampaņa, noteikti noteikts tas, cik pārliecinošs ir skrejlapu dizains, tāpec Print Digital Jums piedāvā ne tikai dažādu augstas kvalitātes skrejlapu drukas pakalpojumus, bet arī aktuālu un pielāgotu dizaina izveidi.

Skrejlapu druka skrejlapas Skrejlapas valters pelns foto 26 1 958x640

Ja nepieciešama skrejlapu dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, lai noskaidrotu cenu, rakstiet mums uz ord[email protected]


Skrejlapu izgatavošana 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt skrejlapas pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 3 EUR.


 

5/5 - (1 vote)
WordPress Theme