Kalendāru izgatavošana

Kalendāru izgatavošana privātpersonām, uzņēmumiem valsts un pašvaldību iestādēm.

Kalendārs – tā ir ne tikai universāla dāvanu produkcija un suvenīrprodukcija. Kalendāru izgatavošana ir populārākais, bet galvenais, ilgstošākais reklāmas līdzeklis. Tā ir augsti efektīva reklāma, kas visa gada garumā strādās jūsu labā.

kalendāru izgatavošana

Kalendāru izgatavošana 2018. gadam

Specializētu, jebkura veida kalendāru izgatavošana tieši Jūsu vajadzībām.

Kalendāri 2017 kalendāru izgatavošana


Galda kalendāri 2018

Galda kalendāri 2016 druka kalendāru izgatavošana

Galda kalendāri - tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas Jūsu labā visa gada garumā. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties Jūsu biznesu vislabāk raksturojušo fotoattēlu vai krāsainu bildi, izveidosim datordizainu ar Jūsu logo, rekvizītiem un reklāmas informāciju.

Uzzināt vairāk

Sienas kalendāri 2018

Sienas kalendāri kalendāru izgatavošana

Sienas kalendāri - tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas uzņēmuma labā visa gada garumā. Lai apmierinātu dažādu klientu dažādas vajadzības, mēs piedāvājam vienu no plašākajiem drukāto sienas kalendāru sortimentiem, gan tradicionālus, gan oriģinālus kalendārus.

Uzzināt vairāk

Kabatas kalendāri 2018

Kabatas kalendāri kalendāru izgatavošana

Kabatas kalendāri kā reklāmas suvenīrs — pats lētākais un tai pat laikā ļoti efektīvs veids kā pastāstīt par sevi. Pievilcīgs izskats no vienas puses, funkcionāls saturs no otras, un jūsu neuzbāzīgā reklāma būs kāda cilvēka kabatā visa gada garumā. 

Uzzināt vairāk


 

Atrodi un atlasi pats savas fotogrāfijas, izvēlies maketu no mūsu piedāvājuma klāsta un izgatavo oriģinālu 2016. gada kalendāru! Mēs piedāvājam dažādus veidus un izmērus, augstu izpildes kvalitāti un ātru izgatavošanu. 

 Dizaina izstrāde un kalendāra izgatavošana

Piedāvājam mūsdienīga dizaina izstrādi, profesionālu maketa sagatavošanu un augstākās kvalitātes drukas pakalpojumus.

Maketēšanas pakalpojumi kalendāru izgatavošana

Dizaina izveide Maketa sagatavošana Druka

 

Kalendāra informācija reti aizņem lielu drukas laukumu. Tāpēc dizaineriem ir plašas iespējas izvietot uz kalendāriem reklāmu un to harmoniski apvienot ar neitrāliem attēliem vai tekstiem.

Mēs izstrādājam un drukājam visdažādākos kalendāru veidus – pāršķiramais kalendārs, galda kalendārs, sienas kalendārs, kabatas kalendārs, tematiskais kalendārs. Mazās un vidējās tirāžas nodrukāsim stundas laikā. Ļoti ērts ir kvartālu kalendārs. Galda kalendārs ir neaizvietojams biroja darbiniekam, kas negrib aizmirst par svarīgām lietām. Tas neaizņem daudz vietas un ir ļoti ērti novietojams uz galda.

Vispopulārākā ir sienas un kabatas kalendāru izgatavošana. Šie reklāmas kalendāru veidi ir ļoti ērti gan cilvēkam, kurš izmanto kalendāru saviem personīgajiem mērķiem, gan arī reklāmas devējam.

Piedāvājam arī jebkura veida individuālo kalendāru izgatavošana. Jūs varat radīt dizainu paši, un mēs ar prieku izpildīsim jūsu pasūtījumu. Personalizētu kalendāru izgatavošana ir, kad jūs izvēlēties sev iepatikušos attēlu vai atsūtīt fotogrāfiju uzdrukai uz kalendāra. Kalendāru izgatavošana ir pasūtāma neierobežotā tirāžā. Savukārt dizains iespējams visdaudzveidīgākais – ļaujiet vaļu savai fantāzijai! Šāds kalendārs var kļūt par brīnišķīgu, bet, galvenais, oriģinālu un unikālu dāvanu.

 


 


Kalendāru izgatavošana 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt kalendārus pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem ~3 EUR.Mēs esam šeit, lai īstenotu Jūsu idejas!

(+371) 25 277 811

[email protected]

 

kalendāru izgatavošana kalendāru izgatavošana

 

 

Kalendāru izgatavošana
3.8 (76.57%) 198 balsojums[-i]

Scroll to Top