Vizītkartes ir kartītes ar uzņēmuma, uzņēmuma darbinieku vai privātpersonas informāciju. Vizītkartēs parasti tiek norādīts – vārds, uzvārds, amats, uzņēmuma logo un kontaktinformāciju, ielu adreses, tālruņa numurus, faksa numurs, e-pasta adresi un mājas lapu. Mūsdienās tiek iekļautas arī sociālo mediju adreses, piemēram, Facebook, LinkedIn un Twitter. Vizītkarte ir neatņemama uzņēmuma tēla sastāvdaļa, un bieži vien pēc uzņēmuma vizītkartes spriež arī par visu uzņēmumu kopumā.

Izgatavojam vizītkartes no jebkura augstas kvalitātes papīra un kartona sortimenta, izmantojot dažādas vizītkaršu izgatavošanas tehnoloģijas (digitālā druka, sietspiede, ofsetdruka, karstspiede, reljefspiede) un dažādas papildapstrādes (laminēšana, stūrīšu apaļošana, cērtamās formas izmantošana).

Vizītkartes izgatavošana vizītkartes Vizītkartes valters pelns foto 1 2 958x640

Vizītkartes cenas

Daudzums1002005001000
 4+0, vienpusējas
EUR16,0022,0048,0075,00
 4+4, abpusējas
EUR22,0030,0065,00110,00

*Vizītkartes cenas norādītas bez PVN

Ja vēlaties pārsteigt vai pievērst uzmanību savai vizītkartei, tās var izgatavot citos izmēros. Tās būs īpaši piemērotas radošo profesiju pārstāvjiem.Vizītkartes kastītēs (100 gab.) tiek izgatavotas uz dažādu tipu papīra, ieskaitot “zelta”, “sudraba”, kā arī “dizaina” papīru ar faktūru.  Tādā veidā tiek radītas tieši Jūsu vajadzībām un stilam atbilstošas un piemērotas.

Vizītkaršu izsniegšanas etiķete mūsdienās ir daudz vienkāršāka kā pirms pāris gadsimtiem, tomēr ir daži pamatnoteikumi, kas jāievēro. Vizītkartei ir jābūt viegli salasāmai, pakalpojumam piemērotai, jābūt iekļautai kontaktinformācijai.

Mūdienās profesionāla biznesa vizītkarte var būt krāsaina, drukāta uz dažādiem materiāliem ar uzkrītošu vizuālo noformējumu. Vizītkarte ir ne tikai kontaktinformācija, tā sniedz arī pirmo iespaidu par uzņēmumu un veido tā tēlu. Tās izskats nosaka visu, jo atspoguļo uzņēmuma seju un nopietnu pieeju biznesam.

Ja nepieciešama vizītkartes dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]


Vizītkaršu izgatavošana 3-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 3 EUR.


5/5 - (1 vote)
WordPress Theme