Print Digital Group piedāvājumā augstākās kvalitātes ēdienkartes druka un profesionāli izveidotas individuālas ēdienkartes dizaina izveide.

Ēdienkartes druka ēdienkartes druka Ēdienkartes druka Torero preview 906x640

Piedāvājam izgatavot katra ēdināšanas uzņēmuma neatņemamu sastāvdaļu – Ēdienkarti. Mūsu uzņēmums ir specializējies ēdienkartes drukā. Tehniskais aprīkojums ļauj izgatavot ēdienkartes ar izcirtumiem (standarta un nestandarta), laminētām lapām (matētām un glancētām), UV lakas pārklājumu (arī fragmentāru), reljefspiedi, karstspiedi un follijspiedi. Piedāvājam arī ēdienkartes ar specializētiem dekoratīviem dabīgās vai mākslīgās ādas vākiem, Mēs atradīsim vislabāko piedāvājumu tieši Jums un veiksim kvalitatīvus drukas darbus, lai Jūsu klienti justos īpaši apmeklējot Jūsu ēdināšanas uzņēmumu.

Pašu vienkāršāko ēdienkartes (130 g glancēts krītpapīrs, laminēti mīkstie vāki) drukas cenas A5, A4 vai citam izmēram noskaidrot var rakstot uz e-pastu [email protected]

Ja nepieciešama ēdienkartes druka vai dizaina izstrāde, rakstiet mums uz [email protected]


Ēdienkartes druka 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt dāvanu kartes pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 3 EUR.


 

5/5 - (1 vote)
WordPress Theme