Mūsdienīgs dizains ir ļoti svarīgs uzņēmuma reprezentācijas instruments, kas būtiski veido uzņēmuma tēlu un nosaka to, cik veiksmīgi uzņēmums spēs sevi prezentēt un gūt peļņu. Tādi reprezentācijas materiāli kā uzņēmuma logo, vizītkarte, veidlapa, afiša, u.c. rada pirmo iespaidu par uzņēmuma tēlu, kvalitāti un etiķeti gan potenciālo klientu, gan arī sadarbības partneru acīs. Tādēļ ir ļoti svarīgs kvalitatīvs, profesionāls un aktuāls dizains.

Lai gūtu panākumus uzņēmējdarbībā, dizainam ir izšķiroša nozīme. Izcils dizains ir vērsts uz lietotāju, apvieno estētiskas, ekonomiskas un praktiskas vērtības un ļauj Jūsu klientiem atpazīt izcilu inovāciju. Mūsu komanda piedāvā tieši Jums individuāli izstrādātu, aktuālu un atbilstošu dizainu.

Ja Jums ir informācija, bet to nepieciešams dizainiski un stilistiski pareizi sagatavot drukas darbiem, mēs Jums piedāvājam profesionālu palīdzību! Maketētāji ir ar lielu pieredzi un spēs atrast labāko risinājumu tieši Jums!

 

 

Grafiskais dizains dizains Grafiskais dizains Dizaina pakalpojumi 960x640

Print Digital Group piedāvā  profesionālāko dizaineru pakalpojumus Jūsu ieceru īstenošanai:

Logo izveide;
Mājas lapas;
Vizītkaršu un veidlapu dizaina izveide;
Flaieru; bukletu; katalogu; brošūru dizaina izveide;
Ēdienkartes, etiķetes;
Apsveikumi; sertifikāti; diplomi un goda raksti;
Reklāmas baneri, u.c. reklāmas un drukas darbu dizains.

Jauna, unikāla dizaina izveide – izveidosim jaunu, mūsdienīgu dizainu atbilstoši uzņēmuma specifikai un Jūsu vēlmēm.

Maketēšana –  pēc jauna dizaina izveides, sagatavosim to drukas darbu formātā. Ja dizains jau ir izgatavots, piedāvājam to sagatavot nepieciešamajā formātā, kā arī varam veikt nepieciešamos labojumus, Jums tikai jāatsūta esošais dizains un nepieciešamo izmaiņu apraksts.

Iesniegto maketu pārbaude un sagatavošana drukai – ja Jums ir gatavs makets un vēlaties to nodrukāt, tad pēc maketa iesniegšanas, mēs pārbaudām, vai tas atbilst visām drukas failu prasībām (repro). Gadījumā, ja makets neatbilst prasībām, mēs lūgsim Jums veikt izmaiņas maketā, vai arī Jūs varat izmantot mūsu maketētāju pakalpojumus.

Lai tiktu izveidots dizains  iespieddarbiem, Jums tikai jānosūta mums nepieciešamā informācija un materiāli.

Dizaina sagatavošanas pakalpojuma cena ir atkarīga no darba apjoma un Jūsu vēlmēm, tāpēc varat noskaidrot cenu rakstot uz [email protected]

Lai iesūtītu drukas failu uz ražošanu izmantojiet datņu augšupielādes rīku vai failiem.lv, dropbox.com, wetransfer.com.

4.3/5 - (3 votes)
WordPress Theme