Lineāli ar apdruku – izdevīga un efektīva prezentreklāma!

Lineāli ir praktiski pielietojama prezentreklāma. Personalizēti lineāli ar apdruku var būt kā lieliska korporotīvā dāvana dažādos pasākumos un īpašos notikumos. Uz lineāla iespējams izvietot gan firmas logo, gan tekstuālu informāciju gan vienkārši skaistu attēlu. Praktiskā pielietojamība veicinās Jūsu reklāmas efektivitāti ilgā laika periodā. Print Digital Group piedāvā lineālu druku un efektīva dizaina izveidi. Piedāvājam apdrukāt gan mazos (sākot no 100 gab.), gan lielos apjomos, nodrošinot zemas izgatavošanas izmaksas un ātrus izpildes termiņus.

Lineāls lineāli ar apdruku Lineāli ar apdruku lineals

Lineālu izgatavošanas cenas

Lineāli ar apdruku tiek izgatavoti individuāli, tāpēc to cenas ir tieši atkarīgas no pasūtījuma apjoma un lineāra izmēra. Rakstiet un noskaidrojiet precīzu cenu.

Ja nepieciešama lineālu dizaina izveide vai nestandarta pasūtījumi, rakstiet mums uz [email protected]


Lineāli tiek izgatavoti 3-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem no 5 EUR.


5/5 - (1 vote)
WordPress Theme