Lielformāta druka

Digitālā druka uz lokāmiem materiāliem (pašlīmējošas plēves, papīrs, PVC baneris, celtniecības tīkls, plastikāts, komatex u.c.). Druka tiek veikta uz lielformāta drukas ierīces. Lielformāta druku iespējams veikt var UV solventām krāsām. Iespēja apdrukāt izmēru līdz 25 m kā arī salīmējot veidot neierobežota izmēra drukas darbus. Izvēlieties lielformāta druku, ja nepieciešams drukāt plakātus vai banerus, kas ir lielāki par A2 formātu. Lielformāta drukas darbus ir iespējams realizēt ļoti ātri, jo druka tiek veikta tieši no datora faila. Palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko materiālu atbilstoši izmantošanas mērķim.

Lielformāta druka lielformāta druka Lielformāta druka Lielformata druka

Piedāvājam dažāda veida lielformātu druku un montāžu.

Ja nepieciešama dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]

Par dizaina un maketa izstrādi vairāk skatīt šeit. Lai iesūtītu drukas failu uz ražošanu izmantojiet datņu augšupielādes rīku vai failiem.lv, dropbox.com, wetransfer.com.


Drukas pakalpojumi 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no ~3 EUR.


 

5/5 - (3 votes)
WordPress Theme