Digitālā druka

Piedāvājam veikt mazu apjomu darbus digitālā drukā. Drukas izmēri līdz 420 mm platums x 600 mm garums. Maksimālais papīra blīvums 350 gr2. Maksimālais kartona blīvums 300 gr2. Digitālā druka tiek veikta tikai CMYK krāsās.

Ekonomiski izdevīgākā druka maztirāžas darbiem. Kvalitatīvo krāsu un profesionālo iekārtu dēļ drukas kvalitāte īpaši neatšķirsies no ofseta drukas. Attēli būs kvalitatīvi un asi. Digitālā druka ir ātri realizējama maztirāžas darbu izpildei, jo iespieddarbus var izdrukāt tieši no datora faila.

Digitālā druka digitālā druka Digitālā druka Digitala druka 1024x576
Digitālās drukas priekšrocības

Digitālā drukas cenas ir izdevīgākas tirāžās līdz 500 gab. izmērā virs A4 vai attiecīgi pie lielākas tirāžas, ja izmērs ir mazāks. Tā kā digitālā druka ir tehnoloģiski vienkāršāka, tā ir ļoti piemērota arī īpaši steidzamiem darbiem. Digitālā druka būs arī ļoti piemērota mainīgu datu drukai, piemēram, gadījumos, kad nepieciešama personifikācija – numurētas biļetes, individualizēti ielūgumi un citi. Mūsu piedāvājumā dažādi digitālās drukas pakalpojumi – Aploksnes, Apsveikumu kartiņas,Brošūras / Katalogi, Bukleti, Dāvanu kartes, Diplomi, atzinības, goda raksti, Ēdienkartes druka, Etiķetes, uzlīmes, Flajeri, Grāmatzīmes, Kalendāru izgatavošana, Kalendāru druka, Galda kalendāri, Sienas kalendāri, Kabatas kalendāri, Kalendāru dizains uzņēmumiem, Lineāli ar apdruku, Mapes, Papīra karodziņi, Piezīmju lapiņas un bloknoti, Plakāti, Plānotāju izgatavošana, Sertifikāti un apliecības, Uzlīmes, Veidlapas un Vizītkartes.

Digitālā druka ir visizplatītākā Latvijas reģionā un pieprasījums pēc drukas digitāli pieaug ar katru gadu. Visi darbi pēc digitālās drukas veikšanas nonāk uz pēcapstrādēm – produkcijas sagriešana, laminēšana, pakošana līdz ar to arī pie vismazākiem darbiem paiet laiks līdz produkcija ir gatava nodošanai klientam. Lūdzu plānojiet savus drukas darbus savlaicīgi jo sevišķi pirms svētku periodos.

Ja nepieciešama dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]

Par dizaina un maketa izstrādi vairāk skatīt šeit. Lai iesūtītu drukas failu uz ražošanu izmantojiet datņu augšupielādes rīku vai failiem.lv, dropbox.com, wetransfer.com.


Digitālā drukas pakalpojumi 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 3 EUR.


 

5/5 - (7 votes)
WordPress Theme