Kalendāru dizains uzņēmumiem, organizācijām, valsts un pašvaldību iestādēm

Print Digital komanda piedāvā izgatavot personalizētus Jūsu uzņēmuma kalendārus. Kalendāri ir populārākais un ilgstošākais reklāmas līdzeklis, tāpēc liela vērība jāpiegriež tā dizainam. Svarīgi, lai tas ne tikai labi izskatītos, bet sniegtu arī informāciju par Jūsu uzņēmumu, veidotu tā tēlu un pildītu prezentreklāmas funkciju visu nākamo gadu.

Sekmīgu kalendāru izveide ir veiksmīgas uzņēmuma un  dizaineru sadarbības rezultāts. Mūsu komandā strādā profesionāli dizaineri, kas dizainu gatavo pēc jaunākajiem un aktuālākajiem dizaina tehnoloģijām, un dizainu veido atbilstoši uzņēmuma specifikai un klientu vajadzībām. Jo pievilcīgāki un funkcionālāki būs Jūsu kalendāri, jo drīzāk saņēmēji Jūsu kalendārus lietos ikdienā. Piedāvājumā visdažādāko veidu un izmēru sienas, galda un kabatas kalendāru dizains uzņēmumiem.

Kalendāru dizains uzņēmumiem, sākot no EUR 35

Maketa sagatavošana

Pēc dizaina izveides, to nepieciešams sagatavot drukāšanai. Šo procesu sauc par maketēšanu. Ja kalendāru dizains uzņēmumiem gatavots pie mums, vai Jums jau ir savs kalendāra dizains, kuru vēlaties drukāt pie mums, maketa kalendāros režģus pievienosim bez maksas!

 

Kalendāru dizains kalendāru dizains Kalendāru dizains uzņēmumiem Screen Shot 2017 09 09 at 18

Ja nepieciešams kalendāru dizains uzņēmumiem, iestādēm vai organizācijām, pieprasiet dizaina izveides cenu, rakstot uz [email protected]


Galda kalendāri 2025

Galda kalendāri druka kalendāru dizains Kalendāru dizains uzņēmumiem Scania 2018 preview 2 1024x691

Galda kalendāri – tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas Jūsu labā visa gada garumā. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties Jūsu biznesu vislabāk raksturojušo fotoattēlu vai krāsainu bildi, izveidosim datordizainu ar Jūsu logo, rekvizītiem un reklāmas informāciju.

Uzzināt vairāk

Sienas kalendāri 2025

Kalendāru dizains kalendāru dizains Kalendāru dizains uzņēmumiem Piebalgas alus 1024x922

Sienas kalendāri – tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas uzņēmuma labā visa gada garumā. Lai apmierinātu dažādu klientu dažādas vajadzības, mēs piedāvājam vienu no plašākajiem drukāto sienas kalendāru sortimentiem, gan tradicionālus, gan oriģinālus kalendārus.

Uzzināt vairāk

Kabatas kalendāri 2025

Kabatas kalendāru druka kalendāru dizains Kalendāru dizains uzņēmumiem valters pelns foto 20 1 958x640

Kabatas kalendāri kā reklāmas suvenīrs — pats lētākais un tai pat laikā ļoti efektīvs veids kā pastāstīt par sevi. Pievilcīgs izskats no vienas puses, funkcionāls saturs no otras, un jūsu neuzbāzīgā reklāma būs kāda cilvēka kabatā visa gada garumā.

Uzzināt vairāk


Kalendāru dizains 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Kalendāru dizains Rīgā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī un citviet Latvijā.


5/5 - (5 votes)
WordPress Theme