Kalendāru dizains uzņēmumiem

Kalendāru dizains uzņēmumiem, organizācijām, valsts un pašvaldību iestādēm

Print Digital komanda piedāvā izgatavot personalizētus Jūsu uzņēmuma kalendārus. Kalendāri ir populārākais un ilgstošākais reklāmas līdzeklis, tāpēc liela vērība jāpiegriež tā dizainam. Svarīgi, lai tas ne tikai labi izskatītos, bet sniegtu arī informāciju par Jūsu uzņēmumu, veidotu tā tēlu un pildītu prezentreklāmas funkciju visu nākamo gadu.

Sekmīgu kalendāru izveide ir veiksmīgas uzņēmuma un  dizaineru sadarbības rezultāts. Mūsu komandā strādā profesionāli dizaineri, kas dizainu gatavo pēc jaunākajiem un aktuālākajiem dizaina tehnoloģijām, un dizainu veido atbilstoši uzņēmuma specifikai un klientu vajadzībām. Jo pievilcīgāki un funkcionālāki būs Jūsu kalendāri, jo drīzāk saņēmēji Jūsu kalendārus lietos ikdienā. Piedāvājumā visdažādāko veidu un izmēru sienas, galda un kabatas kalendāru dizains uzņēmumiem.

Kalendāru dizains uzņēmumiem, sākot no EUR 35

 

Maketa sagatavošana

Pēc dizaina izveides, to nepieciešams sagatavot drukāšanai. Šo procesu sauc par maketēšanu. Ja kalendāru dizains uzņēmumiem gatavots pie mums, vai Jums jau ir savs kalendāra dizains, kuru vēlaties drukāt pie mums, maketa kalendāros režģus pievienosim bez maksas!

Maketēšanas pakalpojumi kalendāru dizains

Ja nepieciešams kalendāru dizains uzņēmumiem, iestādēm vai organizācijām, pieprasiet dizaina izveides cenu, rakstot uz [email protected]


Galda kalendāri 2018

Galda kalendāri 2016 druka kalendāru dizains

Galda kalendāri - tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas Jūsu labā visa gada garumā. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties Jūsu biznesu vislabāk raksturojušo fotoattēlu vai krāsainu bildi, izveidosim datordizainu ar Jūsu logo, rekvizītiem un reklāmas informāciju.

Uzzināt vairāk

Sienas kalendāri 2018

Sienas kalendāri kalendāru dizains

Sienas kalendāri - tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas uzņēmuma labā visa gada garumā. Lai apmierinātu dažādu klientu dažādas vajadzības, mēs piedāvājam vienu no plašākajiem drukāto sienas kalendāru sortimentiem, gan tradicionālus, gan oriģinālus kalendārus.

Uzzināt vairāk

Kabatas kalendāri 2018

Kabatas kalendāri kalendāru dizains

Kabatas kalendāri kā reklāmas suvenīrs — pats lētākais un tai pat laikā ļoti efektīvs veids kā pastāstīt par sevi. Pievilcīgs izskats no vienas puses, funkcionāls saturs no otras, un jūsu neuzbāzīgā reklāma būs kāda cilvēka kabatā visa gada garumā. 

Uzzināt vairāk

 


 


Kalendāru dizains 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Kalendāru dizains Rīgā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī un citviet Latvijā. Mēs esam šeit, lai īstenotu Jūsu idejas!

(+371) 25 277 811

[email protected]

Kalendāru dizains uzņēmumiem
Novērtē servisu

Scroll to Top