Firmas veidlapas izgatavošana ir nepieciešama katram uzņēmumam – tās izmanto komercpiedāvājumu un līgumu sastādīšanai, lietišķajai sarakstei, grāmatvedībā u. tml. To uzdevums ir radīt labu iespaidu par uzņēmumu un tā tēlu, tāpēc tās noformējums un kvalitāte ir ļoti svarīga jebkuram uzņēmumam.

Mūsu uzņēmums visas veidlapas drukā ar jaunākajām drukas tehnoloģijām uz augstākās kvalitātes biroja papīra. Pie mums ir iespējams drukāt arī uz īpaši piemeklētiem dizaina sērijas papīriem. Turklāt veidlapu papīram varam piemeklēt arī identisku papīru vizītkaršu un aplokšņu drukai. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes druku un profesionālu firmas veidlapu izveidi.

Veidlapu druka veidlapas Veidlapas Veidlapas 1
Standarta veidlapas drukas cenas (80-100gr2 Serixo nekrītots papīrs)

Daudzums5001000200030005000
A4 apdruka no vienas puses
EUR77,2596,47142,78175,64229,26

*Visas veidlapas cenas norādītas bez PVN

Veidlapas druka veidlapas Veidlapas Veidlapas druka1

Veidlapas dizaina izstrāde ir viens no pamatetapiem firmas stila izstrādē. Bieži pēc firmas veidlapu dizaina spriež par visa uzņēmuma panākumiem. Kopā ar vizītkartēm, aploksnēm un citu poligrāfijas produkciju, tās veido kompānijas tēlu. Mūsu komandas dizaineri izstrādās tieši Jums piemērotu oriģinālu firmas veidlapu un Jūsu uzņēmuma logotipu.

Ja nepieciešama dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]


Veidlapu izgatavošana 2-5 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt veidlapas pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem ~3 EUR.


 

4.5/5 - (4 votes)
WordPress Theme