Ofseta druka

Lielākas tirāžas darbus veicam ofseta drukā. Ofseta druka būs ar visprecīzāko krāsu attēlojumu uz gatavās produkcijas. Iespēja apdrukāt līdz 400 gr2 papīru, 350 gr2 kartonu. Druka tiek veikta arī ar pantoņa krāsām. Ofseta druka prasa daudz ilgāku sagatavošanās posmu iespieddarbiem. Ofseta drukai ir nepieciešami pierīkošanas darbi, lai gala produkts būtu precīzs un gatavās produkcijas kvalitāte nevainojama.

Ofseta druka ofseta druka Ofseta druka Tipografija 1024x576
Ofseta drukas priekšrocības

Ofseta druka ir augstākās kvalitātes druka. Ofseta drukas tehnoloģija ir daudz komplicētāka nekā digitālā druka, tāpēc tā ir izdevīga tirāžai, sākot no 500 eks. Ofseta druka nodrošina visprecīzāko krāsu un toņu sakritību un atbilstību. Ofseta drukai var izmantot gan CMYK druku, gan pantoņus, kā arī CMYK un pantoņu apvienojumu, ja nepieciešami specifiski akcenti vai ir konkrētas prasības, piemēram, logo krāsām.

Šī ir vispiemērotākā tehnoloģija liela apjoma darbu drukai – plakāti, katalogi, avīzes, veidlapas, paškopējošās veidlapas, piezīmju blociņi, kalendāri, cenu zīmes, produktu etiķetes un uzlīmes, mapes. Tā ir piemērota arī vienas vai divu krāsu darbiem – veidlapām, vizītkartēm vai aploksnēm. Maksimālais drukas laukums ir B1 707x1000mm. Ofseta druka aizņem vairāk laika sagatavošanās procesam, bet pēc pierīkošanas ir iespējams sadrukāt lielas tirāžas īsā laika posmā.

Ja nepieciešama dizaina izstrāde vai nestandarta izmēru izgatavošana, rakstiet mums uz [email protected]

Par dizaina un maketa izstrādi vairāk skatīt šeit. Lai iesūtītu drukas failu uz ražošanu izmantojiet datņu augšupielādes rīku vai failiem.lv, dropbox.com, wetransfer.com.


Drukas pakalpojumi 3-7 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt preci pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no ~3 EUR.


4.2/5 - (5 votes)
WordPress Theme