Individualizētu galda kalendāru izgatavošana

Galda kalendāri – tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas Jūsu labā visa gada garumā. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties Jūsu biznesu vislabāk raksturojušo fotoattēlu vai krāsainu bildi, izveidosim datordizainu ar Jūsu logo, rekvizītiem un reklāmas informāciju.

Galda kalendāri ir iecienītais drukāto korporatīvo kalendāru veids birojiem (jo sevišķi atvērtā tipa birojiem). Atrodoties uz galda rokas sniedziena attālumā, drukātie galda kalendāri ir viegli paņemami rokās, lai, piemēram, apskatītos vārdadienas vai pašķirstīt uz priekšu/atpakaļ datumus.

Zemāk ir redzami standarta galda kalendāri, bet mēs varam izgatavot jebkura cita veida kalendārus, panākot, ka Jūsu galda kalendāri ir unikāli un atšķirīgi no citiem.

Galda kalendāra 2025. gadam ar pāršķiramām lapām cenas (trijstūrveida, 210 x 148 x 100 mm)

DaudzumsCena EUR/Gab.
502,52 + PVN
1002,12 + PVN
2001,87 + PVN
3001,58 + PVN
5001,18 + PVN
10000,83 + PVN

*Visas cenas galda kalendāriem norādītas bez PVN. Cena norādīta bez maketēšanas pakalpojumiem.

Specifikācija
Pamatne: 330 gr2 MetsaBoard vienpusēji krītots kartons, druka 0+0, 2 bigas
Iekšlapas: 7 lapas (14 lapaspuses), A5 izmērs, 170 gr2 silk abpusēji krītots papīrs, druka 4+4
Apstrāde: Sastiprināti spirālē, pa garāko malu

Piedāvājumā dažāda veida galda kalendāri gan ar vienu, gan 12 lapām. Sazinieties ar mums, un kopīgi atradīsim veiksmīgāko risinājumu Jūsu 2025 gada kalendāram.

Ja nepieciešami galda kalendāri, dizaina izstrāde vai vēlaties iegādāties nestandarta izmēru, rakstiet mums uz [email protected]

Kalendāru iepakojums

Galda kalendāri iepakojami arī caurspīdīgos maisiņos, kas padara tos vēl pievilcīgākus pasniegšanai klientiem kā dāvanu

Daudzums50100200300500
A4 izmērs 
EUR16,2227,0343,2648,6654,07
A3 izmērs
EUR20,2833,7954,0760,8367,59

* Visas cenas norādītas bez PVN

Uzņēmuma aploksne izcels jūsu apsveikumus no vispārējiem masu sūtījumiem.  Arī pati aploksne dod zināmu šarmu un prestižus. Mūsdienās, kad vairums saziņas notiek caur e-pastu un interneta vidē, ir īpaši patīkami saņemt kaut ko taustāmu. Piedāvājam dažādu izmēru aplokšņu apdruka un mākslinieciskā dizaina izstrādi, augstas kvalitātes druku ar jaunākajām drukas iekārtām un mūsdienīga dizaina izstrādi.

Kalendāra dizaina izveide

Galda kalendāri ir populārākais un ilgstošākais reklāmas līdzeklis, tāpēc liela vērība jāpiegriež tā dizainam. Mūsu komandā ir pieredzējuši un profesionāli dizaineri/maketētāji, kas palīdzēs Jūsu ideju īstenot dzīvē.

Uzzināt vairāk

Maketēšanas pakalpojumi

Pēc jauna dizaina izveides, sagatavosim to drukas darbu formātā. Ja galda kalendāri jau ir izgatavoti, piedāvājam tos sagatavot nepieciešamajā formātā, kā arī varam veikt nepieciešamos labojumus.

Uzzināt vairāk

Kalendāru druka

Augstākās kvalitātes galda kalendāri tiek drukāti uz jaunākajām mūsdienu tehnoloģijām. Visa veida – standarta un nestandarta galda kalendāru druka! Papildus piedāvājam arī kalendāru lodziņus, kalendāru tiltiņus un kalendāru iepakošanu.

Uzzināt vairāk

Sienas kalendāri
Kabatas kalendāri
Kalendārs uz krūzīti

Galda kalendāri tiek izgatavoti 3-7 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt kalendārus pa pastu pēc standarta pasta izcenojumiem sākot no 5 EUR.


5/5 - (6 votes)
WordPress Theme