Kalendārs 2022 gadam izgatavošana kalendārs 2022. gadam jau ražošanā Kalendārs 2025. gadam jau ražošanā Kalendars 2022 853x640

Kalendāru izgatavošana 2025. gadam

Uzņēmums Print Digital Group kā ikkatru gadu ir sagatavojies jaunajai kalendāru izgatavošanai 2025. gadam. Arī šogad stingri ievērojam likumu “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” un sekojam līdzi Valsts valodas centra papildinājumiem tradicionālajam vārdadienu sarakstam līdz ar to sagatavojot kalendārās daļas bez kļūdām. Mūsu pakalpojumus ir jau novērtējuši vairāki sekmīgi Latvijā un ārpus tās teritorijas strādājoši korporatīvie klienti un uztic mums kalendāru izgatavošanu jau vairāku gadu garumā.

Kalendāru izgatavošanu piedāvājam jau no esošajām specifikācijām un kalendāru daļām, gan arī pilnībā individualizētus kalendāru sākot no projekta līdz īstenošanai. Esam specializējušies digitālās un ofseta drukas pakalpojumu sniegšanā, kas ļauj mums būt soli priekšā citiem pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, sniedzot augstāko kvalitāti par viszemākajām izmaksām.

Kalendāriem ir pieejama dažādas formas (Izciršana, plotegriezums, bigošana, locīšana), pēcapstrādes (laminēti, lakoti, dobspiedē izspiesti, fragmentētā laka, u.c.) un tehnoloģijas iespējas, kas mūs neierobežo Jūsu vēlmēs par Jūsu nākamā gada kalendāru.

Kalendārs 2022 gadam izgatavošana kalendārs 2022. gadam jau ražošanā Kalendārs 2025. gadam jau ražošanā Kalendars 2022 853x640

Galda kalendāri – tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas Jūsu labā visa gada garumā. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties Jūsu biznesu vislabāk raksturojušo fotoattēlu vai krāsainu bildi, izveidosim datordizainu ar Jūsu logo, rekvizītiem un reklāmas informāciju.

Sienas kalendāri – tā ir lieliska prezentreklāma, kura darbojas uzņēmuma labā visa gada garumā. Lai apmierinātu dažādu klientu dažādas vajadzības, mēs piedāvājam vienu no plašākajiem drukāto sienas kalendāru sortimentiem, gan tradicionālus, gan oriģinālus kalendārus.

Kabatas kalendāri kā reklāmas suvenīrs — pats lētākais un tai pat laikā ļoti efektīvs veids kā pastāstīt par sevi. Pievilcīgs izskats no vienas puses, funkcionāls saturs no otras, un jūsu neuzbāzīgā reklāma būs kāda cilvēka kabatā visa gada garumā.

Kalendāru izgatavošana 3-7 darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas. Piegāde ar kurjeru tiek nodrošināta Rīgā un Rīgas tuvumā, Daugavpilī, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā, Cēsīs, Jēkabpilī, Liepājā un Ventspilī. Visā Latvijas teritorijā ir iespējams piegādāt kalendārus uz pasta nodaļām pēc standarta izcenojumiem sākot no ~3 EUR.

Par visām iespējām, izmaksām, tirāžām kalendāru izgatavošanai lūgums sazināties ar Jūsu klientu menedžeri vai jauniem klientiem zvanīt +25 277 811 vai rakstīt e-pastu: [email protected].

5/5 - (1 vote)
WordPress Theme